5 اشتباه در اسباب کشی و اتوبار باید به این نکات توجه کنید تا در صورت وقع حوادثی در امر حمل و نقل و جابجایی به شما این کمک را می کند تا بتوانید به بهترین نحو ممکن این امر را انجام دهید و همچنین از خسارات جلوگیری کنید و یا اینکه بتوانید این خسارت را به کمترین هزینه ممکن تبدیل کنید به صورت عالی و ویژه و مخصوص می باشد . البته شرکت های اتوبار ها همیشه سعی براین دارند تا بتوانند هزینه ها تا جایی که امکان دارد پایین بیاورند و یا اینکه ان را بسیار کم و کم کنند و همچنین بسیار عالی و ویژه می توان ان را انجام داد .

5 اشتباه در اسباب کشی و اتوبار

از موارد قابل توجه اشتباه اول می توان به یخچال و یا ساید بای ساید اشاره کرد که بیشتر مشتریان سعی می کنند انها را داخل کارتن خود بگذارند این امر بسیار اشتباه و همچنین خسارت و زیان برای شما عزیزان به عمل خواهد اورد پس سعی کنید که این وسیله مهم را حتما با فوم و چسب و ضربه گیر های حبابکی استفاده کنید به صورت عالی و ویژه و مخصوص .

از دیگر خسارت ها و زیان های قابل ذکر و اشتباه دوم قرار دادن تلویزیون در زمین می باشد اما امن ترین جایگاه تلویزیون روی میز تلویزیون می باشد تا هنگامی که میز تلویزیون جابجایی می شود به صورت عالی و ویژه و مخصوص می باشد این امر .

از دیگر اشتباهات می توان به لب تاپ ولوازم جانبی شما اشاره کرد که خود اشتباه سوم می باشد که سعی کنید انها را در داخل یک کیف قرار دهید و همچنین در ادامه سعی کنید انها را در داخل ماشین خود قرار دهید به صورت عالی و ویژه و مخصوص .

اشتباه چهارم می توان به جای پارک کامیون در محل بارگیری و تخلیه بار شما عزیزان اشاره کرد که شما باید قبل از اسباب کشی این محل را  مشخص کنید تا علاوه بر جلوگیری از درگیری و همچنین از گذشتن زمان نیز جلوگیری شود .

اشتباه اخر یا پنجم می توان به مبلمان شما اشاره کرد که به جای فوم و چسب و ضربه گیر از پارچه استفاده می شود که اصلا کاری درست و به جا نمی باشد .

از دیگر موارد قابل ذکر می توان به حمل بار از تهران به شهرستان اشاره کرد که بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما