نیسان بار تهران

نیسان بار تهران دارای بیش از 50 دستگاه نیسان های مخصوص حمل و نقل و جابجایی هرگونه بار و اثاث منزل به ویژه اسباب منزل اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . حرفه ای و متخصص در زمینه چیدمان بار و اثاث منزل داخل نیسان های مخصوص حمل و نقل بدون هیچ گونه اسیب یا زیانی . به همراه باربند های عالی و محکم و بزرگ جهت پیچده شدن دور و سقف نیسان جهت جلوگیری از خیس شدن بار شما در هنگام بارندگی البته از دیگر مزایای باربند می توان به جلوگیری از تابش خورشید در گرمای تابستان نیز اشاره کرد . سریع و متخصص در زمینه حمل و نقل و جابجایی با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن .

نیسان بار تهران

 

نیسان بار تهران

تک بار تهران با داشتن نیسان های مخصوص حمل و نقل پا به میدان گذاشته است تا بتواند تمامیه نیاز های یک هم استانی را در زمینه حمل و نقل و اثاث کشی تامین کند . به همین دلیل باربری تهران تک علاوه بر نیسان توانسته است که تعدادی وانت نیز تهیه کند و ویژگی و تفاوت نیسان و وانت می توان به سایز انها اشاره کرد که وانت کوچک تر از نیسان بوده البته خوب این تنها تفاوت نبوده و نیست می توان به وزن قابل تحمل هم اشاره کرد که نیسان 2 الی 3 تن وزن را تحمل می کند البته اتوبار ما در صورت بالا بودن وزن بار مشتری این اجازه را می دهد تا  5 تن بار وارد یک نیسان شود . و همچنین وزن قابل تحمل وانت 1 تن می باشد که در صورت لزوم وانت ها نیز بیشتر از وزن قابل تحمل بار خواهند زد .

نیسان بار

خدمات رسانی به تمام نقاط تهران

شرکت ما اماده خدمات رسانی به تمام نقاط تهران می باشد برای ما فرقی نمی کند که در کجایی تهران باشید چون به محض زنگ زدن شما ما خود را کمتر از 30 الی 20 دقیقه به محل بارگیری بار و اثاث شما می رسانیم . غرب مرکز شمال شرق تهران تمامی مناطق تحت پوشش نیسان بار تهران یا بهتر بگیم تک بار تهران می باشد البته باید به این نیز اشاره شود که شعبه اصلی ما یعنی باربری صادقیه در صادقیه قرار دارد .

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما