نکات چیدن بار در جابه جایی موضوعی می باشد در امر وظایف رانندگان اتوبار ها و همچنین فوت و فن و ریزه کاری هایی در زمینه چیدن بار داخل کانتین ماشین می باشد که می توان به نکاتی همچون اول بزرگ تر ها جایی دهیم یا کوچک تر ها و غیره می باشد که می توان با استفاده از این موضوع ها یادگیری هایی را در این زمینه برای شما عزیزان داشته باشیم . و از سوی دیگر می توانید کمک یاری برای رانندگان در هنگام چینش بار می باشد که البته این موضوع به شما نیز کمک می کند تا این موضوع را درک کنید در مرحله جابه جایی چینش بار در ماشین یک امر سخت نسبت به سایر موارد می باشد .

نکات چیدن بار در جابه جایی

نکات چیدن بار در جابه جایی

نحو چیدن بار در نیسان و وانت با خاور و همچنین کامیون های هشت تن و یا کامیون جفت و یا تک و همچنین تریلی بسیار متفاوت می باشد که البته بحث و مسئله ما در زمینه خاور های 6 تن می باشد با اشاره بسیار ریزی بر نیسان و وانت می باشد پس مابقی ماشین ها به انها اشاره نخواهید شد .

شرکت های مختلف که در زیر مجموعه باربری های تهران قرار می گیرند خاور های خود را در دو دسته شهرستان رو و چادری و همچنین داخل شهری و فلزی دسته بندی می کنند که نحو چیدن بار در هرکدام از این خاور ها همانند هم دیگر می باشد و هیچ فرقی میان انها وجود ندارد و از سوی دیگر تنها تفاوت انها در نوع سایز انها می باشد و همچنین می توان به این اشاره کرد که شهرستان رو قبل از ساعت 10 نمی تواند وارد شهر شود .

در هنگام چینش بار داخل کانتین ماشین باید ابتدا وسایل نسبتا بزرگ همچون مبلمان وارد کانتین شود که می توان انها را در دسته های مختلف همچون مبلمان تاج دار و یا مبلمان راحتی و یا مبلمان چوبی و غیره اشاره کرد که فرقی نمی کند که کدام نوع باشد و باید ابتدا این نوع از مبلمان وارد شود .

نکات بسیار کاربردی

سپس پس از داخل کردن مبلمان داخل کانتین باید پتو و بالشت های داخل ملافه وارد کانتین شود و بالای مبلمان قرار گیرد البته پس از ان نیز باید وسایل زیر سایز همچون میز زیر تلویزیون و یا دراور های نسبتا کوچک و یا معمولی اشاره کرد که اول باید انها پس از موارد ذکر شده قرار گیرند . البته باید به این نیز اشاره شود که اگر منزلی مبلمان نداشته باشد می تواند ابتدای ابتدا به جای مبلمان یخچال و کمد و بوفه را قرار دهند و سپس دراور های نسبتا کوچک و معمولی قرار گیرد و سپس پتو و بالشت ها بالای انها قرار گیرد .

اما اگر مبلمان دارید و در انتها قرار گرفته اند و وسایل پتو و بالشت نیز بالای انها قرار گرفته اند به شما توصیه می کنیم که در سطح عمود و یا بالای دراور ها حتما کارتن قرار دهید به ویژه کارتن های دارای وسایل شکستنی. همچون بشقاب و پیاله در انها قرار دارند و در ادامه پس از قرار گیری این نوع وسایل به شما توصیه می کنیم که حتما ماشین لباس شویی و ماشین ظرف شویی و گاز قرار گیرد.

چینش بسیار عالی

و همچنین از سوی دیگر در ادامه در صورت داشتن کارتن و پتو و بالشت بالای این نوع وسایل قرار گیرد و در غیر این صورت به غیر از این نوع وسایل چیزی دیگر همچون دراور و یا کمد و یا صندلی بالای انها قرار نگیرد چون باعث شکسته شدن و یا اسیب دیدن این وسایل می شود و از سوی دیگر این وسایل توان تحمل بار زیاد را ندارند .

و همچنین پس از این وسایل حتما یخچال و یا ساید بای ساید و بوفه و کمد بزرگ و یا کمد بچه قرار گیرد و سپس تشک قرار گیرد و بعد از تشک سر تختی و بغل تختی و همچنین کف تختی قرار می گیرد و بعد از ان درب های کانتین بسته خواهد شد .

در زمینه نیسان بار و وانت بار جهت چیدن بار اثاث منزل از انجایی که این نوع وسایل تمامیه بار را جایی نمی دهند باید فقط خورده ریز قرار گیرد وسایل درشت مگر در صورتی که تنها یک وسیله درشت داشته باشید غیر از این نباید وسایل در ان قرار گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما