نکاتی جهت چیدن بار بعد از جابه جایی البته این را به خاطر بسپارید که این روش ها می تواند با بستگی به نوع اسباب منزل شما و یا نوع خانه جدید شما و همچنین متراژ خانه جدید شما تغییر کند و کم و یا زیاد شود پس برای افرادی که خانه های خیلی بزرگ و یا افرادی با خانه های خیلی کوچک دارا می باشند و یا افرادی که نوع وسایل انها خیلی خیلی لوکس می باشد و یا افرادی که نوع وسایل انها خیلی بی ارزش و یا عتیقه می باشد شامل این افراد نمی باشد . البته شرکت های مختلف همچون شرکت باربری تهران به شهرستان این امرا راحت کرده اند و توضیح داده اند .

نکاتی جهت چیدن بار بعد از جابه جایی

هنگامی که وارد خانه جدید می شوید و کف خانه جدید را تمیز می کنید حتما یا موکت و یا پلاستیک هایی را بندازید کف خانه تا از کثیف شدن کف خانه جلوگیری شود و یا اینکه خانه جدید کف ان را تمیز کنید ولی بگذارید که کارکنان اتوبار و یا باربری به راحتی و با کفش وارد خانه جدید شما شوند تا سریع و اسان و حرفه ای بار شما تخلیه شود پس این موضوع نیز به راحتی حل شد .

نکاتی جهت چیدن بار بعد از جابه جایی

سعی کنید که وسایل مربوط به هر اتاق را در اتاق مربوط قرار دهید و همچنین به صورت مرتبط در هر اتاق قرار دهید تا همه وسایل مورد نظر به راحتی و اسانی جایی گیرد . از سوی دیگر سعی کنید که وسایل مربوط به اشپز خانه را در یک کارتن و همچنین وسایل مربوط به اتاق خواب را در یک کارتن جداگانه قرار دهید . از سوی دیگر سعی کنید که ابتدا وسایل بزرگ را از بسته بندی خارج کنید و همچنین سپس وسایل خورده و ریز را تا نظم داشته باشد .

همچنین سعی کنید که وسایل را در جایگاه های مخصوص خود قرار دهید مثلا تلویزیون را در کنار درب و یا پنجره قرار ندهید که باعث ضربه خوردن انها می شود و از سوی دیگر می توانید به نکات اتوبار های مختلف همچون باربری محدوده نیاوران توجه کنید تا در جایگاه خود قرار گیرند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما