نحوه محاسبه هزینه باربری مشکلی بوده میان مشتریان و کارگران شرکت اتوبار ها که همین اختلافات باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه برای مشتریان شده است که می توان مشکل و اختلاف در هزینه دریافتی از مشتریان اشاره کرد که باعث درگیری و حتی به میان امدن پلیس شده است جهت حل اختلاف هزینه دریافتی از مشتری که مشتری از هزینه دریافتی ناراضی و یا کارگران از هزینه دریافتی ناراضی بوده اند . اما ما در ادامه این موضوع را به طور کامل و اماده برای شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید به بهترین نحو ممکن هزینه های دریافتی خود را برای خود توجیح کنید .

نحوه محاسبه هزینه باربری

نحوه محاسبه هزینه باربری

هزینه دریافتی از مشتریان بستگی به تعداد طبقات و همچنین یکی دیگر از فرق های مهم پایین امدن بار مشتری از راه پله و یا اسانسور که هزینه هر کدام از این موارد نیز متفاوت می باشد و همچنین از دیگر چیز های موثر بر هزینه دریافتی از مشتری مسافت پیموده شده از محل قرار گیری کامیونت تا محل راه پله و یا منزل جدید شما چون به این دلیل راه پله جزئ مسافت پیاده روی محسوب نمی شود . که 10 متر پیاده روی بر عهده شرکت اتوبار و مابقی بر عهده خود مشتری می باشد .

از دیگر عوامل موثر می توان به نوع راه پله شما عزیزان اشاره کرد که بعضی از راه پله ها تنگ و کوچک و همچنین بعضی دیگر بسیار بزرگ و عالی می باشد در راه پله تنگ و کوچک هیچ وقت نمی توان وسایل بزرگ را به تنهایی و توسط یک نفر جابه جا کرد درواقع این امر فقط توسط چهار نفر امکان پذیر خواهد بود و به غیر از این اگر در راه پله تنگ جابه جایی توسط یک فرد انجام شود یا بار شما زخمی می شود و یا اینکه راه پله زخمی خواهد شد .

وسایل سنگین

در ادامه باید این توضیح را نیز بدهیم که وسایل سنگین همچون گاو صندوق و ساید بای ساید و کاناپه و همچنین یخچال های بالای 12 فوت و بوفه های بزرگ و متوسط و کنسول و کمد های بزرگ و دو در و غیره …… از جمله تعرفه می باشند که در صورت داشتن هرکدام از این موارد هزینه ی جداگانه ای به شما عزیزان اضافه خواهد شد که هزینه دریافتی ان بر حسب تعرفه اعلامی از طرف همه باربری ها و اتحادیه می باشد .

و همچنین از دیگر توضیحات قابل ذکر برای شما این می باشد که هزینه جابه جایی وسایل سنگین به صورت نفراتی می باشد یعنی اگر راه پله شما بزرگ باشد هزینه کمتری را خواهید پرداخت چون بار شما توسط یک فرد جابه جا خواهد شد و اما اگر راه پله شما تنگ و کوچک باشد هزینه بیشتر را برای شما خواهد داشت چون بار شما برای یک نفر امکان پذیر نیست جابه جا شود و باید حتما توسط چهار نفر حمل و جابه جا شود .

قابل ذکر است که بار شما برای جلوگیری از حوادث ناشی از زیان های مختلف همچون اتش سوزی و یا ضربه دیدن و غیره حتما و باید توسط شرکت باربری هفت تیر بیمه شود که هزینه ان نیز بر عهده مشتری می باشد و در صورت به روز اتفاقی تمامیه خسارت وارد شده را شرکت بیمه کننده خواهد پرداخت .

یک و دو و سه ساعته

و همچنین هزینه پیشنهادی از طرف شرکت بر اساس نوع بار شما و نوع راه پله شما و نوع وسایل شما هزینه ان بر اساس ساعت از یک ساعت تا سه ساعت تایین می شود درواقع یعنی اگر بار شما سخت و دشوار باشد جابه جایی ان و با توجه به نکات ذکر شده در بالا از نوع بد باشد هزینه ساعتی خواهد بود و اما اگر متوسط باشد هزینه دریافتی دو ساعته و در غیر این صورت اگر بار شما بسیار راحت باشد سه ساعته دریافت خواهد شده که البته باید به این نیز ذکر شود که یک یا دو و یا سه ساعته بودن را کارگران در صورت دیدن بار تایین خواهند کرد .

از دیگر هزینه ها می توان به هزینه حمل بار برای شهرستان هزینه حمل و جابه جایی بار از یک واحد به واحد دیگر در یک ساختمان اشاره کرد که هزینه این نیز به دلیل نداشتن مبدائ برای تخلیه بار ساعتی یعنی هزینه پیشنهادی برای یک ساعت خواهد بود که همیشه مشتریان ما این امر را با دو یا سه ساعتی بار کامل یعنی بارگیری و تخلیه اشتباه می گیرند .

هزینه ماشین نیز بر اساس مسیر شما از یک تا دو و سه ساعت تایین خواهد شد البته هزینه نیسان و مینی خاور دو ساعته خواهد بود . یعنی هزینه پیشنهادی از طرف شرکت برای دو ساعت خواهد بود و بعد از گذشت دو ساعت هزینه اضافی از مشتری دریافت خواهد شد که این هزینه بر اساس تعرفه یعنی هزینه پیشنهادی شرکت را که در نظر بگیریم هزینه ان یک دوم هزینه پیشنهادی اضافه خواهد شد چه برای کارگر و چه برای ماشین و چه برای بار خوب و چه برای بار بد به این نوع خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما