مراحل اتوبار و وظیفه رانندگان به شما یاد می دهد که جهت اثاث کشی و حمل و نقل از چه نقطه ای شروع به کار کنید و به چه نقطه ای برسانید و همچنین در چه جایی جابه جایی خود را به اتمام برسانید . باید به شما عزیزان این را بگوییم که حمل و نقل انواع مختلفی دارد که شرکت های مختلف در زمینه های مختلف ان فعالیت می کنند زمانی که شما از یک شرکت سفارش می دهید حتما مطمئن شوید که شرکت حمل و نقل مورد نظر حتما مخصوص اثاث منزل باشد تا کامیونت های مخصوص اثاث منزل را برای شما ارسال کنند .

شرکت های مختلف وظایف راننده را برای مشتریان توضیح نمی دهند و در هنگام حساب و کتاب مشتریان با مشکل برخورد می کنند و می گویند که راننده کارگر محسوب نمی شود که شرکت های مختلف همچون باربری هفت تیر این موضوع را راحت کرده اند و به محض سفارش مشتری توضیحات کامل را اعم از وظیفه راننده برای مشتریان ارائه می دهند .

مراحل اتوبار و وظیفه رانندگان

مراحل اتوبار و وظیفه رانندگان

شما برای شروع یک اسباب کشی باید به یک شرکت حمل و نقل مطمئن مراجعه کنید و همچنین سفارش دهید و از سوی دیگر باید تمامیه اثاثیه خود را صفر تا صد پک بندی کنید و یا در صورت تمایل و نداشتن وقت کافی و نیروی کافی برای انجام این کار این امر را به شرکت اتوبار ها بسپارید . در هنگام حرکت ماشین شرکت به سمت شما باید حتما جایی پارک نگه دارید تا کامیونت بتوانند دقیق رو به روی درب منزل شما پارک کند تا مسافت پیاده روی کمتر شود و همچنین کارگران راحت تر باشند و همچنین تایم شما عزیزان نیز زیاد بالا نرود .

در ادامه حتما در رو به روی درب مقصد نیز حتما جایی پارک نگه دارید تا زمان زیادی برای ان نیز تلف نشود . درهنگام رسیدن کادر باربری حتما راننده را ببرید تا تمامیه بار شما را مشاهده کند و همچنین یک قیمت نسبی برای تایم کاری به شما ارائه دهد و همچنین راننده مشاهده کند که تمامیه بار شما در کامیونت جایی می شود و یا خیر .

از دیگر وظایف راننده می توان به چیدن بار شما در کامیون و همچنین کمک رساندن به کارگران در هنگام جابه جایی وسایل سنگین همچون گاو صندوق ساید بای ساید و غیره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما