فرق میان اتوبار و باربری را برای شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید به درستی و صحیح این موضوع را به درستی درک کنید البته باید به این نیز اشاره شود که شرکت های مختلفی در زمینه حمل و نقل و در شاخه های مختلف ان فعالیت می کنند که مشتریان عزیز به اشتباه درخواست های خود را به شاخه های که نیاز انها را تامین نمی کند مراجعه می کنند که این به خودی خود می توان نگاه مشتریان را نسبت به اتوبار ها و باربری ها بد کند که این موضوع را می توان به باربری هایی همچون باربری در صادقیه اشاره کرد .

فرق میان اتوبار و باربری
فرق میان اتوبار و باربری

فرق میان اتوبار و باربری

شرکت های مختلف همچون اتوبار ها و باربری ها سعی بر این دارند که به گونه ای خود را معرفی کنند که تمامیه خدمات حمل و نقل را در خود جایی داده اند اما این گونه نیست و هیچ باربری در تهران تمامیه خدمات ناوگان های حمل و نقل را در خود جایی نمی دهند که می توان به حمل بار با تریلی خاور نیسان و وانت و همچنین هواپیما اشاره کرد که هر کدام از این ها شرکت های مخصوص خود را دارند .

البته از دیگر خدمات می توان به بسته بندی و همچنین کارگر خالی اشاره کرد که شرکت های ناوگان حمل و نقل کارگر نیز ارسال می کنند و همچنین می توان بیمه و بارنامه اشاره کرد اما زیاد از موضوع دور نشویم باربری به شرکتی می باشد که تریلی و خاور در سایز های مختلف را ارسال می کند ولی اتوبار شرکتی می باشد که خدمات بسته بندی اثاث منزل را در خود جایی داده است درواقع صفر تا صد اسباب کشی را انجام می دهند و همچنین جابه جایی وسایل سنگین اثاث منزل .

البته اتوبار ها بیمه و بارنامه داخل شهری را دارا می باشند اما خارج شهر را دارا نمی باشند . ولی اتوبار های مختلف همچون نیسان بار تهران دارای می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما