روش حمل پیانو شاید این کمک رو به شما بکند تا درک کاملی از این موضوع داشته باشید که کادر باربری محدوده گیشا به هنگام جابجایی بار شما عزیزان به خوبی و عالی و ویژه حمل و نقل و نقل مکان می شود البته باید به این موضوع نیز اشاره شود که خلاصه کلام اینکه شاید شما از این موضوع ترس داشته باشید که ناگهان وسیله شما چه از بیرون و چه از داخل هیچ ضربه ای نبیند و اسیب نبیند و همچنین ناگهان خط دار نشود و یا اینکه بخشی از ان ضربه نبیند و شکسته نشود و یا موارد دیگر اسیب وسیله شما عزیزان .

روش حمل پیانو

شما عزیزان باید به این موضوع اشاره کنیم که باید شما قبل از جابجایی هزگونه بار و اثاث و به ویژه وسایل بزرگ و سنگین و حساس همچون پیانو باید حتما و باید ان را با فوم و ضربه گیر و همچون کارتن و چسب های مخصوص پک بندی کنید و از ضربه گیر های حبابی استفاده کنید و از وسیله ی خود به خوبی و عالی محافظت کنید به خوبی و عالی می باشد . از دیگر موارد قابل ذکر کارتن های مخصوص می باشد که وسیله خود را داخل ان قرار دهید .

به هنگام نقل و مکان این وسیله مهم حتما به نکات قابل ذکر توصیه شود . ابتدا حتما توضیه می کنیم که این امر را به کادر اتوبار ها و به ویژه حمل بار با تریلی بسپارید . اگر این امکان برای شما وجود ندارد توصیه می شود که حتما ان را از چهار گوشه ان را بگیرید و یا اینکه حتما اگر سه گوش می باشد ان را از سه گوش ان بگیرید و همچنین در این صورت باید تسمه هایی را خریداری کنید و دوران دور ان بگذارید تا حتما از ضربه دیدن و اسیب دیدن ان جلوگیری شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما