راه پله های تنگ و وسایل بزرگ از جمله درد سر ها و اسیب های موجود در باربری هفت تیر ها می باشد که اغلب در این نظر و در این امر دشوار مشکلات و ناراحتی هایی ایجاد می شود که این خود به نوعی ناخوشایند و بد می باشد از این رو ما در ادامه سعی بر این داریم که این امر را به نوعی توضیح دهیم تا از ایجاد مشکل و دشواری در این زمینه جلوگیری شود .پس در ادامه با ما همراه شوید و با توضیحات ما به این امر اشنا شوید .

 

راه پله های تنگ و وسایل بزرگ

از جمله اثاثیه بزرگ می توان به ساید بای ساید و بوفه های بزرگ و کاناپه و همچنین میز تلویزیون های دارای صفحه بزرگ اشاره کرد که حمل انها واقعا در راه پله های تنگ و کوچک سخت است البته هیچ وقت هیچ کاری غیر ممکن نیست و نخواهد بود و با راه حل هایی که ارائه می دهیم می توانید بعضی از وسایل خود را از راه پله های تنگ عبور دهید .

ساید بای ساید تنها یک روش برای عبور این وسیله گران قیمت و همچنین با ارزش و همچنین نیاز ضروری امروزه همه ما می باشد . خوب زیاد از موضوع اصلی دور نشویم برای عبور این وسیله باید درب های ان باز شود که بابت این امر باید یا به یک متخصص و یا نمایندگی مراجعه کنید که البته کارگران ما نیز این امر را انجام می دهند که البته بابت باز کردن درب های ساید بای ساید هزینه ای جداگانه به غیر از هزینه گفته شده دریافت می کنند .

راه پله های تنگ و وسایل بزرگ

بوفه نیز یکی دیگر از وسایل بزرگ می باشد که در صورت عدم عبور باید کلا قید این وسیله رو بزنید و ان را بفروش برسانید زیرا این وسیله هیچ روشی برای تیکه تیکه شدن ندارد و در صورت این امر به صورت خیلی بدی به هم متصل می شوند که ارزش این کار رو ندارد .

کاناپه نیز باید به یک کابینت کار یا یک تعمیر کار مبل مراجعه کنید تا ان را تیکه تیکه کرده و وارد منزل کرد و دوباره به هم متصل کند . از دیگر امر توصیه شده در این مورد در زمینه بسته بندی اثاث منزل می باشد که همیشه سعی کنید بسته بندی وسیله مورد نظر را جدا کنید که شاید از مکان مورد نظر عبور کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما