راهکار جدا کردن درب ساید روشی بسیار راحت و کاربردی برای شما عزیزان و مشتریان ما می باشد تا به شما کمک کند بدون نیاز به نمایندگی و یا اتوبار ها همچون باربری پونک بدون نیاز به انها می توانید به راحتی و اسانی انها را از هم جدا کنید و بدون هیچ گونه خطایی و ضربه ای به راحتی و اسانی درب جدا شده را در جای خود قرار دهید و به راحتی درب باز و بسته شده در جای خود قرار گیرد .

راهکار جدا کردن درب ساید

راهکار جدا کردن درب ساید

جت این امر باید پیچ های درب و روی پلاستیکی را باز کنید تا محتوای داخل ان قابل نمایش و رویت باشد برای شما و از سوی دیگر درب محافظ های اهنی را با استفاده از پیچ گوشتی های دو سو و چهار سو جهت باز کردن پیچ های خودکاری می باشد که با استفاده از این امر می توانید به راحتی این امر را انجام دهید . پس از باز کردن پیچ های مورد نظر و باز شدن درب از حالت فیزیکی می توانید باید درب را در حالت سیمی انجام دهید .

در مرحله بعد باید درب را از حالت سیمی باز کنید که در این امر که بخش مهم و قابل توجه می باشد باید سیم ها را با چسب برق های رنگ مشخص کنید تا در هنگام بسته شدن درب به مشکل نخورید پس سیم های مورد نظر را از دو سر انتهای انها مشخص کنید و پس از مشخص کردن انها از محل اتصال انها اتصال های کشویی را از محل اتصال باز کنید و با بهترین روش ممکن این امر را انجام دهید .

سپس درب ها رو حتما بسته بندی کنید تا از ضربه دیدن و اسیب دیدن جلوگیری شود و با بهترین روش ممکن از ضربه دیدن ان جلوگیری شود . شرکت های مختلف همچون باربری صادقیه این امر را به صورت رایگان برای مشتریان انجام می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما