حمل و نقل فرش در اسباب کشی نکته ای قابل اهمیت می باشد که از ضربه دیدن و پاره شدن فرش های شما جلوگیری می کند و همچنین از سوی دیگر باید به این نیز اشاره شود که هر خانه ای در هنگام اسباب کشی باید به این نکته توجه کنید که همه افراد یک خانه در هنگام حمل بار سعی بر این دارند که فرش های خود را تمیز کنند و یا اینکه به قالیشویی انها را ارسال کند که باربری های گیشا سعی بر این دارند که ابتدا با ارسال نیسان و وانت فرش شما را به شرکت قالیشویی ارسال کنند .

حمل و نقل فرش در اسباب کشی

بیشتر شرکت های حمل و نقل و یا قالیشویی ها نایلون های روکش مخصوص فرش را دارا می باشند و خریداری کرده اند که در این خصوص می توانید مطمئن شوید که در این حالت فرش شما علاوه بر جلوگیری از کثیف شدن و لکه دار شدن از سوی دیگر از ضربه دیدن و پاره شدن نیز جلوگیری می کنند و همانند یک سپر در مقابل فرش شما قرار می گیرد و از ضربه و خراشیده شدن نیز جلوگیری شده است . البته این موضوع شاید برای شما راحت و اسان باشد اما اگر بدون بی توجهی از کنار ان عبور کنید شاید فرش شما خراشیده و یا اینکه کثیف شود .

از دیگر خصوصیات قابل ذکر می توان این گفت که باید فرش خود را حتما لول کنید و در صورت بزرگ بودن فرش شما مثلا 12 متری دست بافت حتما ان را به صورت تا کردن بسته بندی کنید تا از ضربه دیدن و اسیب دیدن ان جلوگیری شود و همچنین به راحتی و اسانی نیز حمل و نقل شود و در کامیونت و یا کامیون قرار گیرد . از دیگر موارد قابل ذکر برای شما عزیزان که می توان به ان اشاره کرد تحویل فرش در منزل قدیمی و گرفتن ان در منزل جدید شما می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما