حمل و نقل برون مرزی شاید یک کلمه نا اشنا و یا غریب و عجیب برای شمایی که در حال مطالعه ی این مطالب هستید باشید اما به تمامیه توضیحات لازم در این مورد را به شما ارائه خواهیم داد تا از پیچ و خم و نا اشانایی های ان نیز با خبر شوید که می توان به پک بندی کامل یعنی صفر تا صد و همچنین از دیگر نکات همچون حمل بار با هواپیما گرفته تا قطار و یا ترانزیت های کشور رو اشاره کرد که این نکات به خوبی قابل توضیح هستن برای شما عزیزان . البته سرویس دهی ما فقط در باربری در کرج و تهران می باشد و خارج از این استان ها که بازهم به زیر مجموعه ما برمی گردد تا هزینه ارسال خاور به شهرستان نیز به ان خواهد خورد .

البته همیشه در توضیحات خود این تذکر ها رو داده ایم و باز هم خواهیم داد و ان نیز این می باشد که توضیحات ما کامل نمی باشد پس زیاد به توضیحات اتکا نکنید و حتما با مشاورین شرکت ما تماس حاصل فرمائید که شماره انها در صفحه تماس با ما قرار دارد . و همچنین یکی دیگر از نکات قابل ذکر رایگان بودن مشاوره دهی توسط مشاورین ما می باشد که بعضی از شرکت ها در این زمینه مشاوره پولی می دهند .

حمل و نقل برون مرزی

حمل و نقل برون مرزی

صفر تا صد این کار شاید برای شما بسیار پیچیده و سخت باشد اما برای کارکنان ما و همچنین برای شرکت ما همانند اب خوردن راحت و اسان می باشد و علت این کار داشتن تجربه چندین ساله ما می باشد که این امر را راحت اسان و ارزان قیمت کرده است . نقطه شروع این امر مهم پک بندی اثاث منزل می باشد که ما سعی می کنید بار شما را که به خصوص که اثاث منزل باشد حتما پک بندی کنیم تا از اسیب دیدن و ضربه دیدن در هنگام حمل و نقل و جابه جایی جلوگیری شود و همچنین از سوی دیگر از اسیب دیدن بار شما نیز جلوگیری شود .

در ادامه از انجایی که مراحل بعدی به قرار داشتن بار شما در کدام نقطه تهران بستگی دارد ادامه خواهد داشت اگر شما در داخل منطقه تحت پوشش باشید هزینه شهرستان به شما نمی خورد و همچنین خاور های ما به محل بارگیری خواهند امد و اگر خارج از محدوده باشد هزینه اضافی خواهد داشت و در صورت پرداخت خاور های ما به محل بارگیری ارسال خواهند شد تا بار شما به راحتی و اسانی حمل و نقل شود .

البته اگر بار شما بیشتر از یک خاور باشد حتما دو الی سه خاور و در صورت نیاز بیشتر از سه خاور نیز اعزام خواهد شد تا بار شما به درستی انجام شود . و همچنین بعد از بارگیری بار شما اگر در خارج از محدوده باشد و همچنین در مسیر راه یا بهتر بگیم نزدیک به کشور مقصد باشد و شما نیز تمایل به حمل و نقل با ترانزیت داشته باشید ترانزیت اعزام خواهد شد و خارج از شهر توقف خواهد کرد و بار شما توسط خاور و یا خاور ها بارگیری خواهد شد و به محل بارگیری ترانزیت ارسال خواهد شد .

بار خارج از محدوده

و اما اگر مقصد شد سر راه یا مسیر کشور مبدائ نباشد باید بار شما توسط خاور ها وارد تهران یا محدوده شود و از این منطقه بارگیری ترانزیت ها در صورت تمایل شود و به کشور مقصد ارسال شود و البته نکات دیگر و انتخاب های متفاوت و دیگر شما در ادامه به انها اشاره خواهد شد تا درک بهترین از این موضوع را با خود به یدک بکشید و بهترین تصور در این زمینه در ذهن شما ظاهر شود و یا بهتر بگیم ترسیم شود .

گاهی اوقات مشتریان تمایل دارند که بار خود را با هواپیما جابه جا کنند که برای ما هیچ تفاوتی نمی کنند که انتخاب شما چی باشد چون ما برای هر انتخابی خود را اماده کرده ایم . در صورت تمایل شما برای حمل و نقل با هواپیما حتما باید بار شما توسط خاور ها به تهران اورده شود از اینجا توسط هواپیما به کشور های دیگر ارسال شود البته در صورت کم بودن بار شما می توان توسط نیسان بار تهران نیز به تهران اورده شود .

پس امدن بار شما توسط وسایل نقیله به تهران به فرودگاه مخصوص خواهد رفت و از انجا بارگیری هواپیما می شود و به کشور مقصد ارسال می شود و در انجا نیز همکاران ما بار شما را در انجا تحویل خواهند گرفت و به راحتی بار شما را به ادرس دقیق شما در کشور مقصد خواهند اورد .

حمل و نقل ریلی

البته بعضی از اوقات انتخاب شما عزیزان حمل و نقل ریلی می باشد که این حمل و نقل فقط برای بعضی از کشور های همسایه میسر می باشد و بار شما توسط نیسان و یا خاور های شرکت های ما بارگیری خواهند شما و به استان های نزدیک به کشور همسایه برده خواهند شد و از انجا بارگیری قطار خواهند شد و به کشور مبدائ ارسال خواهند و در انجا نیز همکاران ما بار شما را تحویل خواهند گرفت و به ادرس دقیق ارسال خواهند شد و به راحتی می توانید بار خود را تحویل بگیرید .

و همچنین بعضی دیگر از مشتریان ما نیز حمل و نقل دریایی را انتخاب خواهند کرد که در گزینه نیز بار شما حتما یا باید به شمال کشور و یا جنوب کشور ارسال شود و در انجا بار شما به خارج از کشور ارسال شود . و سپس در مبدائ طبق روال های قبلی عمل خواهد کرد شرکت ما .

البته لازم به ذکر است که برای ارسال بار به خارج از کشور لازم گرفتن مجوز هایی از بعض سازمان ها می باشد تا بتوان بار شما را به خارج از کشور ارسال کرد البته خب بعضی از کار های مدارک توسط شرکت ما و بعضی دیگر نیز توسط خود فرد مشتری انجام خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما