حمل بار از تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به شهرستان ( باربری تهران به شهرستان / حمل بار با تریلی ) از دیگر خدمات ویژه و قابل توجه تک بار تهران می باشد که قابل توضیح می شود . تک بار تهران با داشتن خاور کامیونت و کامیون و همچنین تریلی های مخصوص حمل بار و به ویژه اثاث منزل اماده خدمات رسانی و حمل بار به شهرستان می باشد .از ویژگی های تک بار تهران نسبت به رقبا داشتن بیمه و بارنامه های معتبر دولتی و همچنین بیمه کردن بار و اثاث شما می باشد .

باربری تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به شهرستان

یکی از ویژگی های کامیونت های ایسوزو خاور و هیوندای ما داشتن کانتین مخصوص حمل بار به شهرستان می باشد و در انواع چادری و فلزی موجود می باشد تا تمامیه بار و اثاث شما را در خود جایی دهند و به راحتی بار شما به شهرستان ارسال شود . کانتین های کامیون های تک بار تهران از داخل دوران دور موکت کاری شده به همراه پتو و ضربه گیر های عالی و ویژه اماده خدمت رسانی می باشد . پتو و ضربه گیر جهت پیچیده شدن دور بار و اثاث شما جهت جلوگیری از برخورد به هم دیگر و اسیب دیدن . اماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران ( باربری صادقیه و پونک و هفت تیر و شهرک غرب و تهرانپارس و ………)

حمل بار از تهران به شهرستان

سرویس دهی به تمام نقاط تهران و ایران

برای ما فرقی نمی کند که چه نوع ماشین مخصوص حمل و نقل را خواستار باشید از تریلی گرفته تا نیسان برای شما ارسال می کنیم همچنین برای ما نیز فرقی نمی کند که در کجای تهران باشید و مبدائ شما کجای تهران باشد چون در هر نقطه ای از تهران باشید برای شما ماشین ارسال می شود و همچنین برای باربری تهران هیچ فرقی نمی کند که بار خود را به کجای ایران ارسال می کنید چون اماده سرویس دهی و ارسال بار به تمام نقاط ایران هستیم . باربری تهران به شهرستان را به عنوان یک اتوبار حمل و نقل مطمئن بپندارید .

حمل بار با تریلی

ما همیشه سعی بر این داشته ایم که بتوانیم بار و اسباب شما را صحیح و سالم در مقصد تحویل دهیم و همیشه در این زمینه توانسته ایم موفق ظاهر شویم و این نتیجه و حاصل یک عمر خدمت صادقانه به مشتریان عزیز می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما