جلوگیری از کمر درد اثاث کشی موضوعی می باشد که امروز ان را بررسی خواهیم کرد و با بهترین نحو ممکن ان را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد تا بتوانید با استفاده از انها در هنگام جابه جایی از کمردرد و یا درد های دیگر همچون زانو درد و ارنج درد جلوگیری شود و همچنین با بهترین نحو ممکن این امر را انجام دهید . البته باز هم درد هایی سراغ شما می اید ولی ما سعی بر این داریم که این درد ها تا جایی که امکان دارد برای شما کم کنیم .

شرکت های مختلف همچون باربری محدوده ستارخان سعی بر این دارند که تمامیه خدمات جابه جایی را از صفر تا صد را برای مشتریان عزیز انجام دهند .

جلوگیری از کمر درد اثاث کشی

شما عزیزان باید وسایل سنگین همچون گاو صندوق ساید بای ساید و همچنین بوفه و غیره را در هنگام اسباب کشی بلند نکنید درواقع تا جایی که می توانید محل جابه جایی را خالی از هرگونه وسایل کرده و همچنین اگر می خواهید فرش را از زیر این وسایل سنگین در بیارید و یا جایی دهید ابتدا به کمک یک نفر دیگه حتما باید یک فرد دیگر نیز حضور داشته باشد در غیر این صورت غیر ممکن و خیلی سخت می شود برای شما خب با کمک فرد دیگر یک طرف وسیله سنگین را بلند کرد و به اندازه مورد نظر فرش را زیر ان بگذارید و همچنین طرف دیگر را بلند کرده و فرش را در محل مورد نظر قرار گیرد .

از طرف دیگر کارتن های سنگین را اگر می خواهید جابه جا کنید حتما وسایل سنگین ان را خالی کنید و سپس جابه جا کنید درواقع منظور از انجام این کار این می باشد که کمردرد و زانو درد شما عزیزان تا حد ممکن کم شود . البته ما همیشه توصیه می کنیم برای انجام این امر و این نوع کار ها حتما کارگر باربری سفارش دهید تا با بهترین نحو ممکن این امر برای شما عزیزان انجام شود زیرا این امر علاوه بر قدرت بدنی تجربه و روش خاص خود را نیز دارا می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما