جابه جایی گاو صندوق امری تخصصی و همچنین سخت می باشد که توسط کادر اتوبار ها و باربری انجام می شود و از انجایی که این وسیله سنگین و کوچک حمل ان دشوار و سخت می باشد حمل و نقل ان توسط هر فردی انجام نمی شود درواقع افراد کاربلد و این کاره را می طلب که بتوانند به بهترین نحو ممکن این امر را انجام دهند . که می تواند به توانایی افراد باربری هفت تیر اشاره کرد که به راحتی و اسانی می توانند این امر را انجام دهند .

جابه جایی گاو صندوق

از انجایی که گاو صندوق در سایز های مختلف و همچنین در وزن های مختلف موجود می باشد بسته به نوع سایز و وزن ان می توان ان را حمل و نقل و جابه جا کرد که این امر به دسته های مختلف همچون 100 کیلو و کمتر از 100 کیلو و همچنین 200 و 300 کیلو اشاره کرد که البته 400 و 500 نیز موجود می باشند که اکثر انها شرکتی می باشند که هرکدام از انها روش خاص حمل خود را برعهده دارند .

گاو صندوق های کمتر از 100 و خود 100 و همچنین 150 و 200 کیلو را توسط افراد و همچنین توسط کارگر های باربری ها انجام می شود و همچنین از سوی دیگر بیشتر از این وزن ها توسط چهار و الی پنج نفر از کارگر ها انجام می شود و همچنین از سوی دیگر می توان برای 500 کیلو ها و بیشتر از انها توسط چرخ های مخصوص حمل گاو صندوق انجام می شود که به راحتی و همچنین به اسانی در راه پله ها جابه جا می شود.

یکی از وسیله های حمل و نقل این وسیله سنگین می توان به نیسان بار تهران اشاره کرد که به راحتی وارد کانتین این وسیله می شود و همچنین به راحتی نیز از داخل این وسیله مهم خارج می شود و همچنین از سوی دیگر به راحتی تا محل بارگیری و تخلیه بار جایی می شود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما