جابه جایی ویژه چیست ؟ گاهی اوقات بعضی از افراد نوع بار انها غیر از اثاث منزل می باشد همچون مصالح ساختمانی و یا بار های شرکتی اداری و غیره می باشد که این نوع بار ها به دلیل حساس نبودن و همچنین نیاز نداشتن به کارگر مخصوص اسباب کشی می توان گفت که از جمله بار های غیر حساس می باشند . که اتوبار های مختلف همچون باربری نیاوران این امر را در خود جایی داده اند که می توان به خاور های مخصوص حمل مصالح ساختمانی اشاره کرد .

جابه جایی ویژه چیست

جابه جایی ویژه چیست

اگر بار مورد نظر شما غیر از اثاث منزل باشد نوع بار شما از vip و مخصوص خارج خواهد شد و همچنین اگر از ان سوی دیگر توضیح دهیم درواقع بار هایی مانند اثاث منزل جهیزیه عروس و همانند انها شامل بار های vip می شود که البته گاهی اوقات بعضی از مغازه ها همچون مغازه فروش لوازم خانگی نیز بار این نوع از مغازه ها نیز جزئ ویژه محسوب می شود و همچنین باید کارگر کاربلد و حرفه ای را برای این امر ارسال کنیم .

 

البته باید به این موضوع نیز اشاره شود که درجه vip و ویژه بودن نوع بار نیز بستگی به خود مشتری بستگی دارد مثلا اگر کل بار خود را بسته بندی کند و همچنین چسب و فوم و ضربه گیر های حبابی سفارش دهد بار مشتری جزئ تمام ویژه قرار می گیرد اما اگر فقط چسب و ضربه گیر حبابی سفارش دهید بار شما مقداری درجه ویژه بودن ان پایین می اید و همچنین اگر بار خود را پک بندی نکنید باز هم مقداری از ویژه بودن ان کاسته می شود .

و اگر اصلا بار خود را پک بندی نکنید بازهم مقداری از ویژه بودن بار شما کاسته می شود ولی بار شما به دلیل اثاث منزل بودن باز هم ویژه و vip خواهد شد . نیسان بار تهران یکی از شرکت های موجود در تهران می باشد که وسایل مورد استفاده دز بسته بندی را برای مشتریان ارسال می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما