برترین راه های پک بندی وسایل خانه به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از این نوع پیچدن وسایل خانه از حمل و نقل راحت اسان و سریع استفاده کنید که البته لازم ان خواندن ادامه مطالب می باشد تا با بهره گیری به ویژگی های ذکر شده برسید و با استفاده از ان از نیاز به باربری پونک و تمامیه مناطق تهران بی نیاز شوید . البته شما هر مقدار اطلاعات جمع اوری کنید باز هم نمی توانید همانند کسی که چندین سال در این زمینه تجربه دارد این امر را انجام دهید ولی باز هم نسبت به کسی که هیچ اطلاعاتی ندارد خیلی بهتر می شوید .

 

برترین راه های پک بندی وسایل خانه

 

برترین راه های پک بندی وسایل خانه

جهت این امر باید وسایل مورد استفاده را تهیه کنید که می توان به فوم و ضربه گیر های حبابی و همچنین کارتن و چسب های محکم استفاده کنید باید تلویزیون را در کارتن مخصوص خود قرار دهید که ضربه نبیند و همچنین با فوم و ضربه گیر های موجود میز تلویزیون را پک بندی کنید تا از ضربه دیدن و اسیب دیدن جلوگیری شود .

مبلمان خود را نیز باید به گونه ای خاص دوران دور پک بندی کنید باید قسمت پایه های مبلمان را با ضربه گیر های مخصوص بپیچید و همچنین قسمت بدنه را جهت جلوگیری از کثیف شدن و پاره شدن با سلفون دوران دور بپیچید تا از این امر نیز جلوگیری شود و همچنین از اسیب دیدن ان نیز جلوگیری می شود .

یخچال و کمد و بوفه را نیز از پایین تا بالا با فوم و یا ضربه گیر های حبابکی پک بندی کنید تا از اسیب دیدن و ضربه دیدن جلوگیری شود و همچنین در صورت موجود بودن کارتن یخچال ان را دور یخچال ببندید چون کارتن خیلی بهتر از فوم و ضربه گیر است زیرا دیگه نیاز به مصرف فوم و ضربه گیر نیست . باربری هفت تیر یکی از اتوبار های موجود در تهران است که دارای کارتن های مخصوص انواع یخچال می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما