باید و نباید هایی در جابه جایی به شما این کمک را می کند تا بتوانید به بهترین نحوه ممکن کار هایی را که باید قبل از جابه جایی انجام دهید را انجام دهید و کار هایی را که نباید قبل از اثاث کشی انجام دهید انجام ندهید و همچنین از سوی دیگر باید به این نیز اشاره شود که کار هایی را باید بعد از جابه جایی انجام دهید و همچنین کار هایی را نباید انجام دهید قبل از جابه جایی که باید و حتما به این نکات توجه کنید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن ان را انجام دهید . باربری محدوده ستارخان متخصص در زمینه ارسال کادر حرفه ای جهت دادن مشاوره در زمینه حمل و نقل و جابه جایی بار و اثاث منزل .

باید و نباید هایی در جابه جایی

باید و نباید هایی در جابه جایی

در هنگام و پروسه اسباب کشی حتما و باید خانواده خود  و همچنین خود این امادگی را داشته باشید که وارد منزل جدید شوید تا هیچ کدام از افراد خانواده به سختی و مشقت نیفتند از جمله این نکات می توان به محل ثبت نام درسی دانش اموزان خانواده می باشد که حتما یا باید منزل جدید شما نزدیک به مدرسه بچه های خود باشد و یا در غیر این صورت حتما به تغییر و عوض کردن مدرسه دانش اموز خود اقدام کنید تا به سختی و مشقت نیفتند.

در ادامه حتما سعی کنید منزلی را برای اجاره و یا خریداری انتخاب کنید که حتما نزدیک به محل کار خود و همسر خود باشد تا برای رفتن به سر کار نیز به سختی نیفتید و همچنین به راحتی و اسانی بتوانید به سرکار خود بروید . از دیگر موارد قابل ذکر این می باشد که حتما سعی کنید که منزل جدید شما در صورت اپارتمانی بودن حتما دارای اسانسور باشد در غیر این صورت شما برای رفتن به واحد خود به غیر از بالا رفتن احتمال زخمی شدن بار شما احتمال زانو درد گرفتن نیز در شما افزایش میابد .

حتما سعی کنید قبل از اسباب کشی حتما با مدیر ساختمان صحبت کنید که بگذارند وسایل شما را با استفاده از اسانسور جابه جا کنند و همچنین در غیر این صورت حتما این اجازه را بدهند که وسایل خورده ریز را با استفاده از ان حمل و نقل و جابه جا کنند و به واحد شما برسانند .

نباید های قابل ذکر

توصیه می کنیم که کثیف بودن و یا تبودن واحد براتون زیاد مهم نباشد چون به راحتی با تمیز کردن ان می توان ان را به یک منزل عالی و ویژه تبدیل کرد . از دیگر موارد زیاد به کوچک و یا بزرگ بودن اسانسور توجه نکنید چون می توانید حتی با یک اسانسور کوچک نیز به واحد خود بروید . از دیگر موارد می توان به کابینت ها اشاره کرد که در صورت نداشتن کابینت درست و حسابی می توانید که به صاحب خانه بگید که کابینت ها را تعویض و یا تعمیر کنند .

در صورت نداشتن و یا خراب بودن کولر و یا ابگرم کن می توانید ان را با استفاده از یک تعمیرکار درست کنید و هزینه ان را از اجاره ماهیانه از صاحب خانه کم کنید . و همچنین می توان به محل قرار گیری پریز برق اشاره کرد که این نیز می تواند برای شما مهم نباشد و درواقع می توانید با استفاده از پریز برق های سیار و یا ترانز پریز برق را به هر کجایی از خانه خود که بخواهید ببرید .

از جمله موارد مربوط به اتوبار

حتما سعی کنید یک شرکت خوب و قابل اعتماد را برای انجام امر جابه جایی انتخاب کنید و همچنین توصیه می شود که بر مشاورین اتوبار تاکید کنید که حرفه ای ترین و کاربلد ترین افراد انها را برای انجام این امر ارسال کنید تا بتوانند به بهترین نحو ممکن این امر را برای شما انجام دهند به درستی و صحیح .

از سوی دیگر قبل از جابه جایی یا کارتن و فوم و ضربه گیر های مخصوص پک بندی را خریداری کنید و یا اینکه حتما به شرکت های اتوبار ها بگید تا کارتن فوم و ضربه گیر را برای شما ارسال کنند تا بتوانید به بهترین نحو ممکن این امر را انجام دهید . و همچنین توصیه می شود که به رانندگان باربری تاکید کنید که حتما بار شما را با پتو و موکت باند پیچی کنند به راحتی و اسانی تمام عیار .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما