باربری کرج

باربری کرج دارای خدمات حمل و نقل و جابه جایی هرگونه بار و اثاث منزل اداری شرکتی و غیره با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن . دارای تریلی کامیون و کامیونت و همچنین نیسان و وانت های مخصوص حمل و نقل و جابه جایی و به ویژه اثاث منزل . شاید برای بیشتر شما عزیزان یک بار در طول سال امر جابه جایی اتفاق بیفتد.

و به دلیل زیاد شدن افراد سود جو و همچنین قانون شکن هزینه زیادی را از شما عزیزان دریافت می کنند اما درحالی که می توانید با هزینه کمتری همان اندازه بار را جابه جا کنید که باربری کرج توانسته است با عمل به قوانین اتوبار ها و همچنین مشتری مداری در این زمینه پشرو باشد .

باربری کرج

باربری کرج

تمامیه خدمات حمل و نقل و جابه جایی را در خود جایی داده ایم تا بتوانیم صفر تا صد یک پروسه اسباب کشی را از بسته بندی گرفته تا حمل بار به شهرستان برای شما انجام دهیم تا با بهترین روش ممکن بتوان این امر مهم و بسیار حساس را به بهترین نحو ممکن و همچنین پایین ترین قیمت ممکن انجام داد . البته بعضی از شرکت های اتوبار از پشت تلفن هزینه کمی را برای شما عزیزان پیشنهاد می دهند

اما بعد از اتمام کار و یا وسط کار خواهان هزینه گزافی هستند اما شرکت ما این گونه نیست و تمامی هزینه دریافتی را پشت تلفن به مشتریان خود توضیح  دهد و همچنین با بهترین نحو ممکن این امر را انجام می دهند .

بسته بندی اثاث در کرج

باربری کرج مصباح

از دیگر شعب باربری کرج در مصباح می باشد که علاوه بر خدمات رسانی در تمامیه نقاط کرج را بر عهده دارند و همچنین تمامیه مشتریان این نقاط از دست شرکت ما راضی باشند و هر کس برای یک بار این امر را با ما تجربه کرده اند برای همیشه مشتری دائمی شرکت باربری کرج شده اند البته این امر اتفاقی نیست و حاصل چند سال مشتری مداری می باشد .

نیسان و وانت

شرکت ما نیسان و وانت های مخصوص اسباب کشی را نیز خریداری کرده است تا بتوان خرده بار های شما عزیزان را در کرج حمل و نقل و جابه جا کنند این خود یکی دیگر از ویژگی های باربری کرج می باشد که با استفاده از این ویژگی توانسته ایم مشتریان خود را افزایش دهیم و علاوه بر ان بر رضایت مشتریان شرکت ما نیز افزوده شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما