باربری پونک

باربری پونک در تهران متخصص در زمینه حمل و نقل و جابجایی هرگونه بار و اثاث منزل اداری شرکتی و غیره با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن . حرفه ای در زمینه حمل و جابجایی بدون هیچ گونه اسیب یا زیانی اسباب منزل شما را حمل و اسباب کشی می کنیم . اتوبار ما توانسته است تمامیه خدمات یک اتوبار خوب را در خود قرار دهد تا مشتریان عزیز بتوانند از تمام خدمات یک اتوبار خوب استفاده کند که شرکت ما این امر را توانسته است انجام دهد و یک شرکت خوب و عالی را پدید اورده است .

تلفن تماس :

44339212

44339258

باربری پونک دارای خدمات اسباب کشی

شرکت ما با جذب و همچنین استخدام افرادی حرفه ای و متخصص در زمینه اسباب کشی توانسته است یکی از بهترین ها در زمینه حمل و نقل اثاث منزل در تهران باشد . کادری باتجربه و همچنین حرفه ای و کاربلد در زمینه جابجایی بار و به ویژه اسباب منزل را از ما بخواهید .

کادری حرفه ای در زمینه جدا کردن و نصب کردن درب یخچال و انواع کمد و غیره جهت عبور وسایل سنگین از درب های کوچک . از ان جهت که وسایل منزل امروزه خیلی حساس شده اند امر اثاث کشی به تخصصی ویژه تبدیل شده است و جابجایی وسایل منزل واقعا کار هر کسی نبوده و نیست و هرکسی نمی تواند وسایل خانه شما را حمل کند که از این جهت باربری پونک افرادی مجرب را استخدام کرده است . کادری حرفه ای در زمینه بسته بندی اثاث منزل در تهران را برای شما ارسال کنیم .

باربری پونک
باربری پونک

دارای کامیونت های مخصوص

باربری پونک دارای کامیونت های مخصوص اسباب کشی و جابجایی هرگونه بار و وسایل خانه . کامیون هایی به همراه کانتین های مخصوص اثاث کشی کانتین هایی دوران دور از داخل موکت کاری شده به همراه پتو و ضربه گیر های عالی و ویژه جهت جلوگیری از اسیب دیدن بار و اثاث شما به هنگام نقل مکان و اسباب کشی تا در هنگام حمل و نقل بار و اثاث شما از ضربه دیدن و خراشیده شدن جلوگیری شود و اثاث شما سالم تحویل داده شود که این نیز خود یکی دیگر از خصوصیات باربری پونک به شمار می اید .

باربری در پونک
باربری در پونک

باربری پونک

اتوبار و باربری پونک چهاردیواری ( یکی از محلات تحت پوشش )( البته پوشش دهی ما در تمام نقاط تهران می باشد ) علاوه بر تمامیه ویژگی های گفته شده از کامیونت گرفته تا کادر حرفه ای و کاربلد توانسته است ماشین سبک مخصوص حمل و نقل را نیز خریداری کند که شامل نیسان و وانت های مخصوص می شوند که خود بخش نیسان بار تهران شرکت ما را شامل می شود و این امر نیز تنها به جهت رفاه حال مشتریان عزیز جهت سفارش نیسان و وانت می باشد و صورت گرفته است . تا بتوان به هنگام جابجایی اگر مقداری ریزه بار باقی ماند که معروف به پایان بار می باشد با نیسان یا وانت های اتوبار ما حمل و نقل شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما