باربری نیاوران

باربری نیاوران تک رو و پیشرو در زمینه حمل و نقل و جابه جایی هرگونه بار و به ویژه اثاث منزل . دارای انواع ماشین های مخصوص حمل و نقل و جابه جایی از جمله خاور و کامیونت کامیون تریلی نیسان و وانت . کامیونت و خاور و نیسان و وانت های مخصوص اثاث کشی و جابه جایی وسایل منزل . با بیش از چندین دهه تجربه درخشان در زمینه حمل و نقل و جابه جایی .

باربری نیاوران معتبر و قابل اعتماد

اتوبار ما با داشتن چندین تجربه درخشان در زمینه اسباب کشی اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . به این دلیل اتوبار ما معتبر می باشد چون اکثر اتوبار ها و شرکت های در زمینه حمل و نقل و جابه جایی دارای مجوز فعالیت نمی باشند و به صورت ازاد کار می کنند . اما اتوبار ما معتبر و قابل اعتماد پا به عرصه گذاشته ایم .

باربری نیاوران

دارای خدمات بسته بندی

بار و اسباب منزل خود را با باربری نیاوران بسته بندی کنید . بسته بندی اثاث منزل در تهران در تمامیه نقاط تهران به ویژه نیاوران را به ما بسپارید پک بندی و بسته بندی به صورت حرفه ای و عالی و ویژه و مخصوص اسباب منزل با فوم و ضربه گیر و همچنین چسب های عالی و محکم جهت جلوگیری از اسیب دیدن بار و اثاث شما و همچنین جلوگیری از کثیف شدن مبلمان شما مشتریان عزیز .

باربری در نیاوران

باربری نیاوران دارای کامیونت و خاور های مخصوص

باربری نیاوران با داشتن خاور و کامیونت و نیسان و وانت  مخصوص اسباب کشی اماده خدمت رسانی می باشد به صورت عالی و ویژه . کامیونت و خاور هایی دارای کانتین هایی از داخل موکت کاری شده به همراه پتو و ضربه گیر  عالی جهت جلوگیری از اسیب دیدن بار و اسباب شما به هنگام اثاث کشی و حمل و نقل بار . باربری و اتوبار تخصص خاصی را لازم دارد و کار هر کسی نیست از این رو این امر را به کاردان بسپارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما