باربری صادقیه

باربری صادقیه پیشرو در زمینه حمل و نقل و جابجایی هرگونه بار و اثاث منزل اداری شرکتی و غیره با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن سریع اسان و ارزان قیمت بار و اثاث خود را با باربری صادقیه حمل کنید .

44339212

44339258

تنها با یک تماس مشتری دائمی باربری صادقیه می شود . به این دلیل که باربری صادقیه همیشه سعی بر این داشته که بتوانیم رضایت مشتریان عزیز را نگه داریم تخصصی ترین افراد نزد ما استخدام هستن جهت انجام امر اثاث کشی و حمل و جابجایی هرگونه بار و اثاث و همچنین بسته بندی حرفه ای و سریع اثاث منزل و مبلمان منزل اداری و غیره .

باربری صادقیه

باربری صادقیه

اتوبار ما با ارائه تمامیه خدمات حمل و نقل و جابجایی اماده خدمت رسانی می باشد اتوبار ما توانسته کامیون و کامیونت هایی مخصوص حمل و نقل بین شهری را خریداری کند تا بتواند بار شما عزیزان را به شهرستان ها نیز ارسال کند و همچنین با اجاره انبار های کارتن و فوم و ضربه گیر های بسته بندی و پر کردن این انبار ها توانسه است تمامیه وسایل مورد استفاده در پک بندی را تهیه و به مشتریان عزیز برساند . باربری صادقیه کارگران مخصوص اسباب کشی و اثاث منزل را نیز استخدام کرده تا بار شما را به سلامت و درست و صحیح حمل کنند .

باربری صادقیه دارای تجربه ای درخشان

شرکت ما با داشتن تجربه ای درخشان در زمینه حمل و جابجایی هرگونه بار و اثاث منزل اماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد تخصص بالای ما در زمینه حمل و جابجایی اسباب منزل سبب شده است تا بتوانیم اسم و رسمی میان مردم تهران برای خود کسب کنیم که این ویژگی لازمه داشتن تجربه بالا دقت بالا و همچنین منصف بودن . تمامیه خدمات ما از بسته بندی اثاث منزل در تهران گرفته تا حمل و نقل بین شهری با تخصص بالا و همچنین کمترین هزینه ممکن انجام می شود .

باربری در صادقیه

خدمات رسانی در صادقیه و اطراف

باربری صادقیه خدمات و سرویس های خود را به تمام نقاط تهران و همچنین تمام نقاط صادقیه و اطراف ان ارائه می دهد و تنها هدف باربری صادقیه جلب رضایت شما هست . از خصوصیات ما می توان به سریع بودن اشاره کرد که به محض زنگ زدن شما کامیونت ها و نیسان و وانت های ما کمتر از 30 دقیقه خود را به محل بارگیری می رساند . پس نگران درنگ افتادن زمان بارگیری نباشید البته شما عزیزان می توان یک روز یا یک الی دو ساعت قبل از اثاث کشی و حمل و نقل با ما تماس حاصل نمائید .

از دیگر شعب ما اشاره کرد به خدمات رسانی در شهران شهرزیبا سازمان اب سازمان برنامه فردوس شهرک غرب و باربری هفت تیر و غیره اشاره کرد که شرکت ما با داشتن شعب مختلف در این مناطق اماده خدمت رسانی به شما می باشد . باربری صادقیه یکی از بهترین ها در زمینه حمل و نقل و جابجایی اماده خدمت رسانی به شما عزیزان هست . باربری در محدوده منزل خود را به اتوبار ما بسپارید . و به هر منطقه از تهران و شهرستان ها ارسال کنید .

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما