انواع کامیونت های اتوبار ها می تواند شامل بنز هیوندا و ایسوزو باشد که هرکدام از این ماشین ها به ترتیب شاسی انها بزرگ تر می شود و همین امر می تواند جایگاه و مایه خوشحالی برای مشتریان باربری ها و اتوبار ها باشد حال پیش خود می گوید که این امر به چه دلیلی می تواند برای ما خوش حال برانگیز باشد در ادامه مطالب سایت با ما  همراه باشید تا شما را با این موضوع اشنا کنیم .

 

 

هرمقدار شاسی کامیونت بزرگ تر سایز کانتین نیز بزرگتر

شاید در فکر رفته باشید که منظور از این جمله چیست اگر به صورت واضح بخواهیم برای شما عزیزان توضیح دهیم کانتین که وسایل و اثاث شما در داخل ان قرار می گیرد بر روی شاسی کامیونت سوار می شود و هر مقدار شاسی ماشین بزرگ تر باشد ان نیز به همان اندازه بزرگ تر خواهد بود و هر مقدار این سایز و این طول بیشتر باشد به این امر اشاره می کند که بار بیشتر را می تواند در خود جایی دهد البته باید به این موضوع نیز اشاره شود که ارتفاع و پهنای کانتین نیز بی تاثیر نیست اما خوب انها نیز با توجه به سایز کانتین اندازه گیری می شوند .

البته سایز کانتین هر مقدار که باشد شما عزیزان باید به اهمیت پک بندی باربری ها نیز توجه کنید که اثاث و وسایل شما عزیزان به بهترین نحو ممکن بسته بندی شود تا از هرگونه اسیب و زیان جلوگیری شود . از دیگر موضوع های مهم جنس وسایل مورد استفاده در بسته بندی می باشد که باید مرغوب عالی و مخصوص اثاث منزل باشند از همین رو شما می توانید از باربری در صادقیه این امر را درخواست دهید .

گاهی اوقات مشتریان ما این تصور را در خود دارند که خاور های بنز قدیمی قطعا بزرگ تر و جا بیشتر در خود دارند اما این تصور اشتباه بوده است و درواقع کامیونت های ایسوزو از همه انها بزرگ تر می باشند انواع کامیونت های اتوبار ها شاید نزدیک به هم دیگر باشند اما تفاوت های زیادی را در خود دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما