انواع ماشین های مورد استفاده در حمل و نقل و جابه جایی و اثاث کشی باید از کوچک گرفته تا بزرگ باید مخصوص باشند و همچنین در هنگام تحویل گرفتن این ماشین ها از دم کارخانه و یا از صاحب قبلی باید دچار تغییراتی شود تا مخصوص حمل و نقل شود و همچنین بهترین کیفیت و بیشترین کیفیت را از انها برد از همین جهت ما همیشه سعی بر این داشته ایم تا بتوانیم ماشین های خود را به گونه ای تنظیم کنیم تا بیشتر بار و اثاث خود را در خود جایی دهند .

انواع ماشین های مورد استفاده

تریلی و کامیون های 10 الی 20 تن و یا کامیون های تک یا جفت و همچنین کامیون های 8 تن یا کامیونت های 6 تن و همچنین مینی کامیونت های 3 تنی و همچنین نیسان های 3 تنی و وانت از جمله ماشین های مورد استفاده در حمل و نقل می باشند که هر کدام مخصوص حمل چیز مخصوصی می باشد به عنوان مثال با تریلی یا وانت هیچ وقت نمی توان اثاث منزل را جابه جا کرد . درواقع جهت حمل و باربری صادقیه باید خاور و یا کامیونت های 6 تنی را برای اثاث منزل به کار برد .

تریلی نیز از انجایی که با این وسیله بزرگ اشنایی دارید بیشتر در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین 10 الی 15 تن نیز بیشتر در معدن ها پرکاربرد هستند و بیشتر به صورت کمپرسی دیده می شوند .البته کار های دیگری نیز با انها می توان انجام داد و ان هم این است که بر روی انها کانتین نصب کرد که این امر زیاد در میان مردم شایع نیست درواقع کانتین بیشتر بر روی کامیونت و کامیون 8 تن و همچنین تریلی یا ترانزیت نصب می شود.

انواع ماشین های مورد استفاده

البته وانت و نیسان بار تهران را نیز می توان برای حمل و جابه جایی میوه و یا همچنین خرده بار هایی همچون اثاث منزل همچون مبلمان و یا یک عدد یخچال و غیره استفاده کرد . همچنین با این نوع از وسیله حمل و نقل کوچک و مناسب می توان خرده بار اثاث منزل را که مشهور می باشد به ته بار را نیز جابه جا کرد . که این امر خود جای توضیح می باشد که گاهی کل بار و اثاث منزل با یک کامیونت جایی نمی شود و به ناچار باید یک نیسان و یا گاهی اوقات یک نیسان دیگر نیز سفارش داد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما