انتخاب نوع خودرو برای اتوبار موضوعی جالب و قابل توضیح می باشد که گاهی اوقات افراد مقدار بار خود را به صورت صریح و کامل برای اتوبار و باربری ها توضیح نمی دهند و ماشین مورد استفاده ارسال نمی شود و ماشین حمل و نقل کوچک تر و یا بزرگ تر ارسال می شود . مثلا فردی ماشین کوچک همچون نیسان و وانت سفارش می دهد اما برای این فرد ماشین های بزرگ و مخصوص حمل بار از تهران به شهرستان برای مقدار بار زیاد ارسال می شود . و گاهی به علت کم کاری کارکنان باربری ها و همچنین گاهی نیز به علت کم کاری خود مشتری می باشد و بار خود را به طور کامل و صریح برای ما توضیح نمی دهد .

 

انتخاب نوع خودرو برای اتوبار

نیسان و وانت از جمله ماشین های کوچک و رایج در اتوبار ها و ناوگان های حمل و نقل می باشد پس از این رو همه افراد نیسان و وانت را اشنایی دارند به همین دلیل زیاد قابل توضیح نیست و خود افراد نیز می توانند تشخیص بزنند که چه مقدار بار برای این نوع وسیله به کار می رود . اما تشخیص بار برای کامیونت و مینی کامیونت و همچنین انواع کامیون و تریلی مشکل می باشد به این دلیل که این نوع وسیله را از 3 تن داریم تا 24 تن .

و همچنین گاهی اوقات نیز باری وجود دارد که حجیم می باشد و همچنین وزن کمی دارند مثلا باری 3 تن وزن دارد اما به دلیل حجیم بودن به جای مینی کامیونت با کامیونت و یا کامیون و همچنین گاهی اوقات با تریلی بار زده می شود پس از این رو نمی توان از روی وزن ماشین سفارش داد باید به حجم بار هم توجه کرد البته فقط به حجم نباید توجه کرد زیرا باید هم به وزن و هم به حجم توجه کرد .

گاهی اوقات باری وجود دارد که از نظر حجم بسیار کم حجم باشد اما از نظر وزن بسیار سنگین باشد و وزن ان به 5 الی 10 تن برسد که در این موارد نیز باتوجه به کم حجم بودن ولی به دلیل بالا بودن وزن باید ماشین مخصوص را سفارش دهید . البته باربری هایی همانند باربری نیاوران کارشناس خود را ارسال می کنند تا بار شما را کارشناسی کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما