اصطلاحات خدمات اتوبار شامل همه خدمات و ویژگی های یک اتوبار می باشد که نام و اسم های خود را دارا می باشند و برای شما عزیزان عجیب و یا نا اشنا باشد و با انها هیچ اشنایی ندارید و نمی توانید درک کامل و صحیح از انها را دارا باشید . گاهی همین نا اشنایی ها و درک نداشتن کامل از کلمات باعث می شود تا شما عزیزان با شرکت ما به مشکل بخورید و همین مشکل باعث ایجاد ناراحتی هایی می شود در حالی که مشاورین ما به خوبی و صحیح توضیحات کامل را برای شما ارائه داده اند اما شما به خوبی درک کاملی از این موضوع را نداشته اید .

اصطلاحات خدمات اتوبار

شرکت باربری : شامل مجموعه ای کادر حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف از جمله بسته بندی گرفته تا فریت و حمل و نقل هوایی و یا بین کشوری که توانسته است خودرو های مخصوص حمل و نقل را از ریز تا درشت در خود جایی دهد .

پک بندی منزل : منظور از این امر بسته بندی اثاث منزل می باشد که شرکت های اتوبار ها افرادی حرفه ای و کاربلد و این کاره را برای شما ارسال می کنند تا به خوبی و عالی این امر برای شما انجام شود به بهترین نحو ممکن و در این ویژگی وسایل مختلف همچون فوم ضربه گیر های حبابی چسب و غیره استفاده می شود .

کارگر باربری : منظور افراد و درواقع ستون های یک شرکت اتوبار خوب و عالی می باشد که توانسته اند به خوبی و عالی یک شرکت حمل و نقل و ترابری را برپا نگه دارند و همچنین رضایت مشتریان را جلب کنند درواقع منظور افرادی کار کشته در این امر می باشد .

افراد حرفه ای در پک بندی : کارگرانی کاربلد در زمینه بسته بندی اسباب منزل شما می باشد که بتوانند به بهترین نحو ممکن بار شما را فوم و سلفون پیچی کنند . باربری گیشا افراد کاربلد را همیشه برای مشتریان ارسال می کند تا به بهترین نحو ممکن بار شما انجام شود .

انواع ماشین ها

خاور : منظورت شرکت های اتوبار از خاور درواقع خاور های دارای کانتین های مسقف و فلزی و یا چادری که از داخل دوران دور موکت کاری شده به همراه پتو و ضربه گیر جهت جلوگیری از اسیب دیدن بار و اثاث شما عزیزان که ظرفیت این ماشین به تن 6 تن می باشد .

کامیون : منظور کامیون هایی می باشد که ظرفیت انها 8 تن می باشند و توانایی بردن بار تا حد 8 تن را دارا می باشند و خیلی شبیه به خاور های 6 تنی می باشند .

اصطلاحات خدمات اتوبار

کامیون تک : کامیون های بزرگ می باشد که تنها یک حور لاستیک را دارا می باشند و ظرفیت و توانایی بردن بار تا حد 10 الی 12 تن را دارا می باشند

کامیون جفت : کامیون های بزرگ می باشند که دو محور لاستیک در عقب خود را دارای می باشند و ظرفیت بردن بار تا حد 14 الی 18 تن را دارای می باشند در نوع های مختلف برند های مشهور خود .

تریلی یا ترانزیت : کامیون های بزرگ دارای کشنده می باشند که کمر شکن نیز مشهور می باشند و دارای کانتینر بسیار بزرگی در پشت خود می باشند .

نیسان و وانت نیز که برای همه ی شما اشنایی دارد و می دانید چه نوع وسیله ای می باشند .

نوع ویژگی های هزینه دار

مسافت و یا پیاده روی : هنگامی که محل قرار گیری خاور تا محل راه پله شما عزیزان بسیار دور و بیشتر از 5 متر باشد هزینه ای اضافی بر سازمان بر شما اضافی می شود که به مسافت و پیاده روی مشهور می باشد .

ساید بای ساید : یخچال های بالای 12 فوت هزینه ای جداگانه را دارا می باشند که شرکت هزینه انها را تایین می کند .

بر حسب نفراتی : هنگامی که یک بار سنگین همچون ساید بای ساید و گاو صندوق و غیره جابه جا می شود هزینه ارائه شده توسط شرکت بر حسب نفرات و بر حسب طبقات تایین خواهد شد

بیمه و بارنامه : هنگام حمل و نقل بار شما شرکت های اتوبار ها بار شما را در قبال حوادث بیمه می کنند که هزینه ان بر عهده مشتری می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما