اشتباهات در زمان جابه جایی به شما کمک می کند تا بتوانید از اسیب دیدن و خسارت یدن بار و اثاث خود جلوگیری کنید و همچنین از سوی دیگر این نیاز شما را براورده می کند تا بتوانید زمان حمل و نقل و جابه جایی را کاهش دهید و از سوی دیگر این امر باعث راحت تر شدن خیال و کار خود و همچنین کارگران و رانندگان باربری می شود . و از سوی دیگر این امر باعث حمل و نقل راحت و اسان می شود و وسایل شما به طور دقیق در مکان مقصد قرار گیرد و راحت جایی گیرد .

اشتباهات در زمان جابه جایی

شرکت های مختلف همچون باربری صادقیه تهران این نکاتی را که در ادامه خواهیم گفت را توضیح می دهند به مشتریان خود تا از این اشتباهات جلوگیری شود .

بعضی از مشتریان ما تلویزیون را همان طوری که روی میز تلویزیون قرار دارد را رها می کنند و به عواقب ان هیچ فکر نمی کنند که این امکان وجود دارد که ان وسیله الکترونیک ضربه ببیند و یا وسیله ای چیزی به ان برخورد کند و همچنین از سوی دیگر کارتن تلویزیون را پر از وسایل و خورده وسایل می کنند در حالی که این امر اشتباه و باعث اسیب دیدن وسایل داخل ان و همچنین تلویزیون می شود .

اشتباهات در زمان جابه جایی

از دیگر خطاهایی که سر می زند می توان به گذاشتن وسایل شکستنی در داخل گونی و نایلون اشاره کرد که این امر باعث شکستن انها می شود و اسیب می بینند درحالی که لباس و پتو و وسایل نرم باید داخل گونی و نایلون قرار گیرد و همچنین وسایل شکستنی باید داخل کارتن قرار گیرد تا از ضربه دیدن و اسیب دیدن جلوگیری شود .

از دیگر خطاها می توان به شیشه ها اشاره کرد که همان طوری که وجود دارد انها را رها می کنند درحالی که باید ان را با فوم و یا ضربه گیر های حبابی پک بندی کنند تا از خراشیده شدن و شکسته شدن جلوگیری شود .

شرکت ها و اتوبار های مختلف همچون باربری هفت تیر تهران سعی بر این دارند که با توصیه های زیاد و مکرر به مشتریان از اتفاق افتادن این جور امر ها جلوگیری می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما